Luovan valokuvauksen keskus
Ratamo_2.jpg

YHTEYSTIEDOT

Valokuvakeskuksen oma sähköpostiosoite on info@luovake.fi ja puhelinnumero Gallerian puolelle 014 266 4389, alla muut olennaiset yhteystiedot.

Luovan valokuvauksen keskus sijaitsee Veturitalleilla grafiikan pajan kanssa samoissa tiloissa.

Grafiikka- ja valokuvakeskus Ratamo ylläpitävät yhdessä samoissa tiloissa sijaitsevaa Galleria Ratamoa.

Käyntiosoite grafiikka- ja valokuvakeskus sekä Galleria Ratamoon on Veturitallinkatu 6, 40100 Jyväskylä (katso kartalta).

 

Luovan valokuvauksen keskuksen hallituksen (2019) ja vastuuhenkilöiden yhteystiedot:

Mikko Auerniitty, puheenjohtaja   040 577 7951  mikkoauerniitty@gmail.com

Mikko Auerniitty, puheenjohtaja

040 577 7951

mikkoauerniitty@gmail.com

Esko Varesvuo, rahastonhoitaja, digipimiö   050 413 6477  esko.varesvuo@fotolato.fi

Esko Varesvuo, rahastonhoitaja, digipimiö

050 413 6477

esko.varesvuo@fotolato.fi

Juho Jäppinen, sihteeri   040 563 7258  jappinen.juho@gmail.com

Juho Jäppinen, sihteeri

040 563 7258

jappinen.juho@gmail.com

Niina Vehmaa   040 737 8645  Niina_Vehmaa@hotmail.com

Niina Vehmaa

040 737 8645

Niina_Vehmaa@hotmail.com

Emmi Minkkinen   045 674 4020  emmi.minkkinen@gmail.com

Emmi Minkkinen

045 674 4020

emmi.minkkinen@gmail.com

Tiina Ekosaari, perinteinen pimiö   040 534 1675  tiina.ekosaari@poimuilee.com

Tiina Ekosaari, perinteinen pimiö

040 534 1675

tiina.ekosaari@poimuilee.com

Anssi Ruuska, perinteinen pimiö   050 304 3485  anssi.ruuska@gmail.com

Anssi Ruuska, perinteinen pimiö

050 304 3485

anssi.ruuska@gmail.com

Joonas Ahtikallio   050 042 6786  joonas.ahtikallio@gmail.com

Joonas Ahtikallio

050 042 6786

joonas.ahtikallio@gmail.com

Martti Kapanen, digipimiö ja tulostus   050 304 1173  kakakapanen2@gmail.com

Martti Kapanen, digipimiö ja tulostus

050 304 1173

kakakapanen2@gmail.com

Nina Huisman   040 566 2123  nina.huisman@mustavalkea.fi

Nina Huisman

040 566 2123

nina.huisman@mustavalkea.fi

Veikko Havimo   050 5701889  veikko.havimo@elisanet.fi

Veikko Havimo

050 5701889

veikko.havimo@elisanet.fi

Anna-Leena Pesonen, galleriavastaava   014 266 4389  anna-leena.pesonen@jkl.fi

Anna-Leena Pesonen, galleriavastaava

014 266 4389

anna-leena.pesonen@jkl.fi

Jaakko Manninen   040 750 6266  jaakkomanninen83@gmail.com

Jaakko Manninen

040 750 6266

jaakkomanninen83@gmail.com

Rune Snellman, perinteinen pimiö   044 566 9736  rcnellman.rs@gmail.com

Rune Snellman, perinteinen pimiö

044 566 9736

rcnellman.rs@gmail.com